Zapłać Blikiem i otrzymaj roczną pensję!

Właściciel marki Blik, która umożliwia płatności mobilne, organizuje kolejną, już czwartą, loterię BLIKOMANIA, która potrwa od 1 czerwca, aż do końca wakacji, czyli 30 sierpnia 2022. Jej uczestnicy będą mogli wygrać jedną z dziewięciu rocznych pensji o wartości 84 tysięcy PLN każda. Oprócz tego, każdy kto zdecyduje się na wzięcie udziału w loterii, może wygrać czek Blik o wartości 100 PLN. A jeśli zapłaci zbliżeniowo lub na portalu Allegro, wówczas wartość czeku zwiększy się do 200 PLN!

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i dokonać transakcji o wartości 1 PLN. To jedynie opłata symboliczna, gdyż wszystkie pozyskane w ten sposób środki trafią do Fundacji Uniwersytet Dzieci, która realizuje programy edukacyjnych dla dzieci. Wśród nagród do wygrania oprócz dziewięciu rocznych pensji w wysokości 84 tysięcy PLN, także 15 015 czeków o wartości 100 i 200 PLN. Łączna suma nagród loteryjnych to ponad 2,6 miliona PLN!

Metoda płatności Blik, to najbardziej popularny system opłat w polskim internecie. Użytkownik dokonuje zakupów, przepisując na stronie transakcji kod Blik, który pojawia się w jego aplikacji bankowej. Dziś z Blik korzysta 10,5 miliona użytkowników. Niedawno firma wprowadziła możliwość opłaty Blik za zakupy zbliżeniowe. Tylko w pierwszym kwartale 2022 roku wykonali oni aż 8,6 miliona takich transakcji.